Dragon Ball Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragon Ball Serbia

Prvi Dragon Ball Forum u Srbiji,kako biste videli KOMPLETAN sadrzaj foruma morate se registrovati....
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pozdrav svima!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Bulma

Bulma


Number of posts : 1
Registration date : 2010-04-20

Pozdrav svima! Empty
PostSubject: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 2:20 am

... od verovatno najveceg DB fana u Srbiji. Razz Nek se niko ne oseca uvredjenim/potcenjenim, ali moram da priznam da sam jako dugo bila jedina koja je shvatala potencijal i velicinu ovog serijala. (A da ne pominjemo da sam i posle sedam godina,koliko je proslo od kad sam prvi put gledala DBZ, i dalje zestoko zagrizena!) Very Happy

Znam da zvucim kao okoreli geek, ali moram da priznam da mi je DBZ opsesija jos od detinjstva, od skora sam ponovo pocela da radim fanart i da pravim razne grafike. Ako ikada bude trebalo bilo kakve pomoci oko izgleda foruma ili nesto slicno - tu sam!

Jako me raduje sto konacno postoji srpski forum u cast DB-a! Basketball

Pozdrav svima! lol!

I da, omiljeni lik mi nije Bulma, ali eto, kad sam vec zensko... Razz Omiljeni likovi su mi Goku, Frieza i Future Trunks. (I Piccolo je tu negde. xD)
Back to top Go down
BorHen Z

BorHen Z


Number of posts : 23
Registration date : 2010-03-13

Pozdrav svima! Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 12:02 pm

Pozzzzzzz i tebi.......

pa dobro došla na forum......drago mi je da ima novih članova iako je ovaj forum pri kraju....sve ga manje i manje neko posećuje...pa se bojim da ce se polak ugasti....

ps. Svima je nama DB opsesija od detinjstva... Rolling Eyes
Back to top Go down
Future Trunks

Future Trunks


Number of posts : 194
Age : 32
Lokacija : Krusevac
Registration date : 2010-03-05

Pozdrav svima! Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 4:28 pm

Pooozzz i tebi i dobrodosla na forum koji se na zalost stvarno gasi pomalo... sta ces malo nas je u srbiji nas sto volimo dbz, u srbiji ima samo dva db foruma...
Back to top Go down
http://ninjawayserbia.darkbb.com/
Legendary super saiyan

Legendary super saiyan


Number of posts : 218
Registration date : 2010-02-21

Pozdrav svima! Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitimeSun May 02, 2010 9:05 pm

Pozzzzz i od mene
Back to top Go down
Sponsored content





Pozdrav svima! Empty
PostSubject: Re: Pozdrav svima!   Pozdrav svima! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pozdrav svima!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pozdrav svima
» Pozdrav - by EMPEROR
» Cao...Svima....
» Zdravo svima!
» Zdravo svima!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dragon Ball Serbia :: Dragon Ball Serbia :: Upoznavanje-
Jump to: