Dragon Ball Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragon Ball Serbia

Prvi Dragon Ball Forum u Srbiji,kako biste videli KOMPLETAN sadrzaj foruma morate se registrovati....
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Dragon ball na Pinku

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Future Trunks

Future Trunks


Number of posts : 194
Age : 32
Lokacija : Krusevac
Registration date : 2010-03-05

Dragon ball na Pinku Empty
PostSubject: Dragon ball na Pinku   Dragon ball na Pinku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 8:56 pm

Secam se kad su ga davali na pink prvi put bio sam 4 razred e posle sam posao u 5 razred i smena mi se promenila i sve sam se proklinjao skolu Sad Sad Sad sto nisam mogao da ga gledam.Ali zato subotom su imale reprize od cele nedelje xexe Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://ninjawayserbia.darkbb.com/
Legendary super saiyan

Legendary super saiyan


Number of posts : 218
Registration date : 2010-02-21

Dragon ball na Pinku Empty
PostSubject: Re: Dragon ball na Pinku   Dragon ball na Pinku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 10:34 pm

Ja sam gledo na kanalu D, bio je malo i DBZ, ali samo do borbe Zarbona I Vegete.Bio sam toliko besan sto su prekinuli da sam poslo pismo televiyiji,ali nista.Posle sam samo gledo Najbolje borbe na netu
Back to top Go down
Future Trunks

Future Trunks


Number of posts : 194
Age : 32
Lokacija : Krusevac
Registration date : 2010-03-05

Dragon ball na Pinku Empty
PostSubject: Re: Dragon ball na Pinku   Dragon ball na Pinku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 10:49 pm

Znam bilo na kanal d , bilo i na pinku dbz ali nisam gledao tek posle kad sam bio 7-8 razred imalo na kanal plus isto do zarbona i vegeta. Tebao si da ih tuzis zbog dusevnog bola xexe Wink Very Happy Very Happy Smile
Back to top Go down
http://ninjawayserbia.darkbb.com/
anonymus97




Number of posts : 4
Registration date : 2011-04-10

Dragon ball na Pinku Empty
PostSubject: Re: Dragon ball na Pinku   Dragon ball na Pinku Icon_minitimeSun Apr 10, 2011 7:52 pm

Jel može neko da okači listu epizoda(nazive) na našem jeziku? Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Dragon ball na Pinku Empty
PostSubject: Re: Dragon ball na Pinku   Dragon ball na Pinku Icon_minitime

Back to top Go down
 
Dragon ball na Pinku
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Dragon ball,Dragon ball Z,Dragon ball GT prevodi
» Slobodna Diskusija od DB
» Dragon Ball Z vS NaruTo
» Dragon Ball episodes
» Dragon Ball Filmovi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dragon Ball Serbia :: Dragon Ball - All is here :: Dragon ball-
Jump to: