Dragon Ball Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dragon Ball Serbia

Prvi Dragon Ball Forum u Srbiji,kako biste videli KOMPLETAN sadrzaj foruma morate se registrovati....
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Koje igre igrate?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
WukyX
Admin



Number of posts : 91
Age : 30
Lokacija : The Abyss
Registration date : 2009-03-19

Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:50 pm

Koje igre igrate?

Ja u zadnje vreme igram CS 1.6,Anno 1701 i SPORE.
Back to top Go down
Vegeta
Admin
Vegeta


Number of posts : 186
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Registration date : 2009-02-21

Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Re: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 8:54 pm

ja igram samo CS i Pro evolution 09...inace kakva je ta igra SPORE ?
Back to top Go down
https://dragonball-serbia.forumotion.net
WukyX
Admin



Number of posts : 91
Age : 30
Lokacija : The Abyss
Registration date : 2009-03-19

Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Re: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 7:52 am

Hmmmm,ocigledno ne citas ScreenFun..........

Pa to ti je kao simulacija zivota,sve od amebe do daleke buducnosti i pritom razvijas svoje stvorenje koje pravis

1. faza - Ameba u moru,razvijas se u neku ribu,jedes okolinu,biras dal si biljojed il mesojed

2. faza - Izaso si iz mora stasao na dve ili vise nogu,razvijas se,upoznajesdruga stvorenja,ratujes s njima ili pravis alijansu i to je sve u stilu RPG-a

3. faza - To je vec u stilu strategije,imas svoje sopstveno pleme,ratujes i sprijateljujes se sa ostalim plemenima

4. faza - Ovo je vec kao neka Civilization igra u cilju dominacije sveta

5. faza - To ti je vec kao svemirska simulacija,putujes svemirom,nalazis nove oblike zivota itd itd....

ja sam doso do ove 5. faze i mrzi me vise da igram.........znaci nisam preso igru...
Back to top Go down
Vegeta
Admin
Vegeta


Number of posts : 186
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Registration date : 2009-02-21

Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Re: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 3:49 pm

haj ocaki linkove za ovu igricu..izgleda mi veoma dobra..
Back to top Go down
https://dragonball-serbia.forumotion.net
Future Trunks

Future Trunks


Number of posts : 194
Age : 32
Lokacija : Krusevac
Registration date : 2010-03-05

Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Re: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitimeFri Mar 05, 2010 1:24 am

WukyX wrote:
Hmmmm,ocigledno ne citas ScreenFun..........

Pa to ti je kao simulacija zivota,sve od amebe do daleke buducnosti i pritom razvijas svoje stvorenje koje pravis

1. faza - Ameba u moru,razvijas se u neku ribu,jedes okolinu,biras dal si biljojed il mesojed

2. faza - Izaso si iz mora stasao na dve ili vise nogu,razvijas se,upoznajesdruga stvorenja,ratujes s njima ili pravis alijansu i to je sve u stilu RPG-a

3. faza - To je vec u stilu strategije,imas svoje sopstveno pleme,ratujes i sprijateljujes se sa ostalim plemenima

4. faza - Ovo je vec kao neka Civilization igra u cilju dominacije sveta

5. faza - To ti je vec kao svemirska simulacija,putujes svemirom,nalazis nove oblike zivota itd itd....

ja sam doso do ove 5. faze i mrzi me vise da igram.........znaci nisam preso igru...

Ma nema nista zanimljivo na kraju sve se ponavlja od pocetka pete faze misije ,kolonizacija planeta i ostalo samo da skupis poene za napredovanje i jedino sto dobijas puno novih alata za nadogradnju broda....
Back to top Go down
http://ninjawayserbia.darkbb.com/
[NL]Iceman

[NL]Iceman


Number of posts : 1
Age : 34
Registration date : 2012-03-28

Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Re: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitimeWed Mar 28, 2012 1:34 am

Igrajte ZEQ2, online verziju DRAGON BALL/Z/GT.... Tu ja sa svojim clanom dominiram...
Back to top Go down
Sponsored content





Koje igre igrate? Empty
PostSubject: Re: Koje igre igrate?   Koje igre igrate? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koje igre igrate?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dragon Ball Serbia :: Dragon Ball Serbia - Caffe :: Igrice-
Jump to: